Logo Boom W
CZflag GBflag Flag_of_Germany

Logo Boom W

CZflag
GBflag
Flag_of_Germany

NOVINKY

Vážení obchodní partneři,
S potěšením si Vám dovolujeme oznámit, že dne 27.6.2019 ve společnosti BOOM TISK, spol. s r.o. (IČ: 61679488, dále jen „BOOM TISK“) převzala 51% podíl skupina KRPA Holding CZ, a.s. (IČ: 27530396). Zároveň tím dochází ke změně statutárního orgánu, novým jednatelem se stal Ing. Jaroslav Jiřička společně s jednatelem Robertem Domnosilem.
Na základě tohoto spojení se BOOM TISK stává členem jedné z největších polygrafických skupin ve střední Evropě a může tak dále rozšiřovat a zkvalitňovat portfolio nabízených produktů a služeb.
Právě jsme zahájili instalaci našeho nového digitálního tiskového stroje HP Indigo 7r. Je určen pro výrobu obálek pro náš projekt „On Demand brožury“ a vysoce kvalitní personalizaci.
Jen 6 měsíců po spuštění našeho nového projektu jsme dosáhli již více než 50-ti procentního tržního podílu ve výrobě „on demand“ manuálů pro automobilový průmysl. Je to díky inovativní technologii a procesu, který přináší pro naše zákazníky výrazné úspory. Více o produktu zde: http://www.boomtisk.cz/produkty/
V rámci naší rozsáhlé investiční strategie jsme zahájili instalaci nové digitální inkjetové rotačky – Kodak Prosper 6000P. Je to v současné době nejvýkonnější digitální tiskový stroj na světě s rychlostí až 300 m/min a kvalitou srovnatelnou s ofsetovým tiskem. Aplikačně je určena pro výrobu katalogů, manuálů, knih, novin, TransPromo/transakčních dokumentů a direkt mailu.
Odkaz zde.
Vzhledem k rychlému technologickému vývoji jsme změnili organizační strukturu. Více zde…
V rámci projektu podpořeného z dotačního programu Rozvoj s názvem Modernizace výrobní základny společnosti BOOM TISK, spol. s r.o., jsme nainstalovali nový tiskový stroj Heidelberg CD 102-5.
Podepsali jsme smlouvu o pronájmu nových výrobních prostor. Během dvou let chceme min. zdvojnásobit výrobu našich personifikovaných produktů.